СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Monaco Matin
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

Troisième de l’Eurovision 2024, la candidate ukrainienne reprend "Mon amour" de Slimane sur le quai des Etats-Unis à Nice

Резюме:Jerry Heil, candidate ukrainienne au concours de l'Eurovision 2024, a posté sur X une vidéo d'elle reprenant la chanson "Mon Amour" de Slimane depuis la Promenade des Anglais à Nice.
Посилання:https://www.monacomatin.mc/musique/troisieme-de-leurovision-2024-la-candidate-ukrainienne-reprend-mon-amour-de-slimane-sur-le-quai-des-etats-unis-a-nice-921351
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 18:30:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:15.05.2024 18:45:01
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014