СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Naftemboriki
Мова:8 (Greek / ελληνικά)
Заголовок:

Ά. Μπλίνκεν: Άμεση μεταφορά πυρομαχικών και όπλων στην Ουκρανία

Резюме:

«Οι Ηνωμένες Πολιτείες μεταφέρουν εσπευσμένα πυρομαχικά και όπλα στις πρώτες γραμμές στην Ουκρανία», δήλωσε σήμερα ο υπουργός Εξωτερικών Άντονι Μπλίνκεν στο περιθώριο επίσκεψής του στο Κίεβο.
Τι ζητά η Ουκρανία…

Ά. Μπλίνκεν: Άμεση μεταφορά πυρομαχικών και όπλων στην Ουκρανία - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Посилання:https://www.naftemporiki.gr/kosmos/1662097/a-mplinken-amesi-metafora-pyromachikon-kai-oplon-stin-oykrania/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=a-mplinken-amesi-metafora-pyromachikon-kai-oplon-stin-oykrania
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 18:02:15
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Κόσμος;ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΛΙΝΚΕΝ;ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ ΖΕΛΕΝΣΚΙ;ΗΠΑ;ΛΩΡΙΔΑ ΓΑΖΑΣ;ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΤΗΝ ΟΥΚΡΑΝΙΑ;ΡΩΣΙΑ;ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΙΣΡΑΗΛ - ΧΑΜΑΣ;ΤΖΟ ΜΠΑΙΝΤΕΝ
Додано:15.05.2024 18:08:40
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014