СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Nacional
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

PREDUJAM ZA ŠTETU Estonski parlament podržava korištenje zamrznute ruske imovine za odštetu Ukrajini

Резюме:Estonski parlament odobrio je prijedlog kojim se dopušta korištenje zamrznute ruske imovine za plaćanje naknade za ratnu štetu u Ukrajini. Prošli su se tjedan veleposlanici Europske unije složili da će za obranu Ukrajine koristiti nepredviđenu dobit od imovine ruske središnje banke zamrznute u EU-u. Odluka bi mogla biti i službeno usvojena sljedeći tjedan. “Napravili smo velik korak […]
Посилання:https://www.nacional.hr/predujam-za-stetu-estonski-parlament-podrzava-koristenje-zamrznute-ruske-imovine-za-odstetu-ukrajini/
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 17:44:06
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Featured - Vijesti;Svijet;rat u Ukrajini;Estonija;zamrznuta imovina;Rusija;Ukrajina
Додано:15.05.2024 18:07:53
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014