СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mediapool.bg
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

САЩ заплашиха да спрат доларовите операции на Райфайзенбанк заради работата й в Русия

Резюме:САЩ заплашиха да спрат доларовите операции на Райфайзенбанк заради работата й в РусияСъединените щати засилват натиска върху Райфайзенбанк, последната от големите западни банки на руския пазар, която остава основната финансова артерия на отношенията между руската икономика и развития свят. Според Ройтерс Министерството на финансите на САЩ е изпратило писмено предупреждение до австрийската Raiffeisen Bank International (RBI) за възможността от въвеждане на сурови санкции заради работата на нейната дъщерна банка в Русия. RBI, която е на руския пазар от 1996 г., може да загуби достъп до транзакции в долари, съобщи за агенцията източник, запознат със съдържанието на писмото, подписано от заместник-министъра на финансите на САЩ Уоли Адейемо.
Посилання:https://www.mediapool.bg/sasht-zaplashiha-da-sprat-dolarovite-operatsii-na-raifaizenbank-zaradi-rabotata-y-v-rusiya-news359171.html
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 16:24:49
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Война в Украйна
Додано:15.05.2024 16:35:54
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014