СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Peste 500 de studenți din China vor continua studiile la USM, începând cu noul an de studii

Резюме:Rectorul Universității de Stat din Moldova (USM), Igor Șarov s-a întâlnit astăzi, 15 mai, cu Ambasadorul Republicii Populare Chineze în Republica Moldova, E.S. Yan Wenbin, pentru a stabili posibilitatea continuării studiilor, la patru programe oferite de USM în colaborare cu Universitatea Națională V.N. Karazin din Harkov, Ucraina, pentru studenții din China, informează Universitatea de Stat din Moldova.
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/15161189
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 18:20:06
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:15.05.2024 16:30:17
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014