СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Panorama (newspaper)
Мова:28 (Albanian / shqipe)
Заголовок:

Lufta në Ukrainë, Putin: Trupat ruse po përmirësojnë pozicionet çdo ditë

Резюме:Vladimir Putin ka thënë se trupat ruse në Ukrainë “po përmirësojnë pozicionet në të gjitha drejtimet çdo ditë” dhe ofensiva ushtarake e Moskës në vend “do të planifikojë”. Komentet e liderit rus vjen disa momente pasi ushtria ukrainase pretendon se ka “zmbrapsur pjesërisht” forcat ruse në qytetin Vovchansk në rajonin e Kharkiv. Moska filloi një
Посилання:http://www.panorama.com.al/lufta-ne-ukraine-putin-trupat-ruse-po-permiresojne-pozicionet-cdo-dite/
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 15:42:38
Автор:
Url коментарів:http://www.panorama.com.al/lufta-ne-ukraine-putin-trupat-ruse-po-permiresojne-pozicionet-cdo-dite/#comments
Джерело:
Категорії (оригінал):Bota;Flash;Të fundit;putin;rusia;ukraina
Додано:15.05.2024 16:11:03
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014