СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Nice Matin
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

Guerre en Ukraine: Antony Blinken critiqué après avoir chanté dans un bar de Kiev

Резюме:Si le chef de la diplomatie américaine souhaitait envoyer un message de soutien à Kiev en jouant "Rockin' in The Free World" dans un bar de la capitale ukrainienne mardi soir, beaucoup d'Ukrainiens ont jugé mercredi déplacée sa prestation en pleine offensive russe dans le nord-est.
Посилання:https://www.nicematin.com/conflits/guerre-en-ukraine-antony-blinken-critique-apres-avoir-chante-dans-un-bar-de-kiev-921319
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 14:18:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:15.05.2024 14:47:24
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014