СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Banker Банкеръ
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Володимир Зеленски отмени визитите си в Португалия и Испания

Резюме:Володимир ЗеленскиВолодимир ЗеленскиПрезидентът на Украйна Володимир Зеленски отмени посещенията си в Испания и Португалия, предаде „Ройтерс“. Това се дължи на бойните действия в страната му. Испанският крал Фелипе трябваше да даде прием и да организира вечеря в чест на украинския държавен глава на 17 май. Очакваше се Зеленски да подпише двустранно споразумение за сътрудничество в областта на […]
Посилання:https://banker.bg/2024/05/15/володимир-зеленски-2/
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 11:59:59
Автор:
Url коментарів:https://banker.bg/2024/05/15/%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b4%d0%b8%d0%bc%d0%b8%d1%80-%d0%b7%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d1%81%d0%ba%d0%b8-2/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Свят;Новини;володимир зеленски
Додано:15.05.2024 12:48:23
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014