СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Русия е притеснена от възможното предоставяне на система "Пейтриът" на Украйна от Румъния

Резюме:Русия е притеснена от възможното предоставяне на система "Пейтриът" на Украйна от Румъния Евентуално решение на Румъния да предостави отбранителна система "Пейтриът" на Украйна много притеснява Москва. Това заяви румънският премиер Марчел Чолаку в интервю за Диджи24. "Радвам се на реакцията на Москва. Това означава, че имаме значение и има страхове, че светът се мобилизира срещу диктатора Путин", коментира Чолаку
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/17924090
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 12:27:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Балкани
Додано:15.05.2024 12:44:26
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014