СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Ukraina aptalžė Krymo karinį aerodromą ATACMS raketomis

Резюме: Ukraina aptalžė Krymo karinį aerodromą ATACMS raketomis
Praėjusią naktį Ukrainos pajėgos pradėjo masinę raketų ataką prieš laikinai okupuotą Krymą. Pagrindiniu taikiniu tapo Belbeko karinis aerodromas netoli Sevastopolio, kuriame įsikūręs 4-osios gvardijos oro gynybos armijos 38-asis naikintuvų aviacijos pulkas.
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/ukraina-aptalze-krymo-karini-aerodroma-atacms-raketomis-57-2241742?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 11:04:05
Автор:[email protected] (15min.lt)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Pasaulis
Додано:15.05.2024 12:30:47
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014