СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mediapool.bg
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Путин подкрепи плана на Китай заспиране на войната с Украйна

Резюме:снимка ЕПА/БГНЕСРуският президент Владимир Путин обяви, че подкрепя плана на Китай за мирно уреждане на войната с Украйна, предаде Ройтерс, цитирана от БТА. В интервюто, дадено на китайската новинарска агенция Синхуа преди посещението на Путин в Китай тази седмица, руският лидер обясни, че Пекин разбира причините за кризата в тяхната цялост. Путин казва още, че Русия е отворена към диалог и преговори за решаването на конфликта, който трае над две години.
Посилання:https://www.mediapool.bg/putin-podkrepi-plana-na-kitai-zaspirane-na-voinata-s-ukraina-news359145.html
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 8:28:05
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Война в Украйна
Додано:15.05.2024 8:36:15
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014