СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Dnevni List
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

Krvavi napad morskog psa

Резюме:

Mladi ukrajinski turist ostao je bez ruke, a egipatski turistički vodič bez noge, u rijetkom napadu morskog psa u egipatskom turističkom resortu u Šarm el-Šeiku. Do napada je došlo u nedjelju kada su ukrajinska turistica, njezin sin i njihov turistički vodič ronili u Nacionalnom parku Ras Mohamed, potvrdilo je egipatsko...

The post Krvavi napad morskog psa appeared first on Dnevni.ba.

Посилання:https://dnevni.ba/2020/10/29/krvavi-napad-morskog-psa/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=krvavi-napad-morskog-psa
google translate:  переклад
Дата публікації:29.10.2020 17:50:36
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):SVAŠTA;morski pas
Додано:29.10.2020 18:15:32
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014