СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Україна вимагає вступ до НАТО як противагу Північному Потоку-2

01.09.2021 7:05:00
Автор: Валерій Дротенко 

Берлін - Україна зажадала швидкого прийому до НАТО в обмін на запуск газогону "Північний Потік-2". "Україна потребує на запевнень, а конкретних, юридично зобов'язувальних безпекових гарантій з боку США та Німеччини, в ідеалі це має бути погоджене ПДЧ для вступу країни до НАТО", - заявив український посол у Німеччині, Адрій Мельник, повідомляє сьогоднішнє (у середу) число "Welt".

"Саме зараз, після виходу західних сил з Афганістану, з боку Уошинґтону, Берліну та Брюселю потрібно показати мужність і якнайшвидше прийняти Україну до північно-атлантичного оборонного союзу". Президент США Джо Байден кілька тижнів тому вже закликав федерального канцлера Німеччини Ангелу Меркель досягти домовленостей з Україною: в обмін на  добудову газогону, котру Україна вбачає як загрозу власній безпеці, Київ повинен отримати від Німеччини фінансові та політичні компенсації. Україна нещодавно виступала з критикою того, що Німеччина й досі не сформулювала конкретики подібних домовленостей. У середу відбувається зустріч президентів України й США Володимира Зеленського та Джо Байдена.

Там, вірогідно, обговорюватиметься неготовність Німеччини до співробітництва у цьому питанні. Український посол заявив, що у його країні "Північний Потік-2" вбачають як "найбільший геополітичний проєкт Кремля", а також як "ще одну серйозну погрозу Україні". Саме з цим причин, його країна продовжує наполягає на зупинці проєкту. "Ми зараз, як і раніше, продовжуємо виступати проти цієї надзвичайно ризикованої прокладки, котра розділяє Європу та надзвичайно підриває нашу безпеку", - заявив Мельник.


Оригінал: Ukraine verlangt NATO-Aufnahme als Gegenleistung für Nord Stream 2
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014