СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Дачич: Белград поважає територіальну цілісність Києва

13.12.2019 9:07:00
Автор: Валерій Дротенко 

Івіца ДачичМіністр закордонних справ Сербії Івіца Дачич (на фото, від Sputnik / Radoje Pantovic) заявив, що Сербія поважає територіальну цілісність України та наголосив, що жоден із сербських урядовців не зустрічався з кримською делегацією в Белграді.

Дачич, у відповідь на дипломатичну ноту, що надійшла від офіційного Києва після візиту кримської делегації до Белграда, заявила, що жоден із сербських урядовців не проводив зустрічей з цією делегацією.

- Це звичайний демарш, який ми отримуємо весь час, - сказав Дачіч на "Політиці" і запитав, чому зараз лідер "Двєрі" Бошко Обрадович (консервативної, анти-глобалістської, ультра-правої сербської партії), який прийняв делегацію Криму, з цього приводу не реагує.

Вчора Міністерство закордонних справ України висловило глибоке занепокоєння з приводу візиту до Белграду "окупаційної адміністрації Криму", під час якої вони зустрілися з депутатами та провели конференцію "Белградський діалог: конструктивні відносини з Росією та визнання волі народу Криму". 


Оригінал: Dačić: Srbija poštuje teritorijalni integritet Ukrajine
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014